Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Uważaj na słońce

Wiele kobiet pyta siebie każdego dnia dbać o skórę. Oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji, musimy także pamiętać o specjalnych okazjach. Jak wiadomo, pory roku się zmieniają i do każdej z nich musimy dostosować naszą skórę. Uwielbiamy słońce i ciepło, ale promienie słoneczne nie są zbyt dobre dla naszej skóry. Dlatego też należy używać kremów i balsamów z filtrem, które będą chroniły naszą skórę przed podrażnieniami. Jeśli lubimy się opalać, także nie zapominajmy o odpowiedniej ochronie. Nikt nie chce chyba potem widzieć odchodzącej płatami skóry. Latem nasza skóra jest szczególnie narażona na niebezpieczeństwo, dlatego musimy koniecznie o nią zadbać i odpowiednio ją pielęgnować. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się zdrową i piękną opalenizną. Nie zapominajmy zatem, wśród letniej swawoli o codziennej pielęgnacji skóry. W końcu to wygląd ma dla nas wielkie znaczenie.