Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Trzeba odpowiednio się odżywiać

Jeśli chcemy dobrze wyglądać, stracić zbędne kilogramy, ale za to zyskać piękną zgrabną sylwetkę, to warto przede wszystkim zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nie chodzi już wcale o to, żeby katować się tabletkami odchudzającymi czy specjalnymi wymyślonymi dietami, które powodują efekt jojo. Najważniejsze jest zdrowe i racjonalne odżywianie się. Na początek trzeba wyrzucić ze swojej diety produkty, które są tylko pustymi kaloriami czyli wszystkie napoje gazowane oraz chipsy i inne słodkie i słone przekąski, które nie posiadają wartości odżywczych, za to dostarczają nam całe mnóstwo zbędnych kalorii, które sprawiają, że tyjemy. Należy za to do codziennego jadłospisu wprowadzić dużo owoców świeżych i suszonych, warzywa i zastąpić ziemniaki ryżem i kaszą. Dzięki temu pozbywamy się tych najbardziej tuczących produktów, które tylko szkodzą. Zgrabna sylwetka to w końcu suma wszystkiego co jemy, dlatego warto radykalnie zmienić swoje nawyki żywieniowe. Do oczyszczenia organizmu z toksyn na pewno przydatna będzie woda mineralna, a jeśli będziemy pić wodę, jeśli natomiast decydujemy się na soki, warto zwrócić uwagę na to czy nie zawierają dodatku cukru.