Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Sztuczne opalanie się

Oprócz tradycyjnego opalania się, które polega na tym, że leżymy na plaży i skazujemy swoje ciało na działanie promieni słonecznych, istnieją jeszcze inne alternatywne metody opalania się. Nazywamy je oczywiście opalaniem sztucznym, a to co w efekcie niego powstaje nosi nazwę sztucznej opalenizny. Jest to zupełnie inny rodzaj opalenizny, ale chętnie i często obecnie stosowany przez kobiety. Wystarczy wysmarować swoje ciało odpowiednim kremem i po kilku minutach pojawia się nasza opalenizna. Jednak nie jest to niestety takie proste, jakby mogło się wydawać. Często nie potrafimy dobrze rozsmarować takiego kremu i powstają plamy ciemniejsze i jaśniejsze, a niestety trudno się tego potem pozbyć. Poza tym często nie potrafimy dobrać odpowiedniego odcienia do naszej skóry i wyglądamy jak murzynki. Lepszym rozwiązaniem są balsamy, które zapewniają efekt stopniowej opalenizny. Nie jest to tak ryzykowne jak kremy samoopalające, a można się przekonać na własnej skórze czym jest sztuczna opalenizna.