Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Skóra potrzebuje troski

Nasze ciało całe pokryte jest skórą i czasami nawet nie zwracamy na nią uwagi. Jednak jest ona bardzo ważna, potrzebuje jednocześnie sporo naszej troski. Ale warto o nią dbać, bo efekty są znakomite. Najmniej przejmują się swoją skórą panowie, którzy w ogóle bardzo mało używają kosmetyków. A przecież na ich nieco zbyt duże brzuszki przydałby się jakiś krem czy żel ujędrniający, podobnie jest ze skórą twarzy, którą mężczyźni powinni szczególnie pielęgnować. Kobiety są bardziej świadome w kwestii pielęgnacji i dobrze wiedzą jak dbać o skórę. Jednak musimy pamiętać, że oprócz takiej zwykłej codziennej pielęgnacji, trzeba naszej skórze dać od czasu do czasu coś bardziej wyjątkowego, dzięki czemu będzie mogła poczuć zastrzyk energii. Na pewno możemy sobie urządzić domowe spa albo wybrać się do salonu piękności. Taki wypad dobrze nam zrobi i naszej skórze także. Nie zapominajmy zatem, że i taka możliwość istnieje.