Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Peeling niezwykle ważny

Gdy mówimy o pielęgnacji twarzy czyli bardzo ważnej czynności, którą powinniśmy wykonywać codziennie z jednakową troską, powinniśmy także pamiętać o ścieraniu martwego naskórka. Na pewno przyda nam się w tym dobry peeling. Jednak na początku musimy wybrać coś akurat odpowiedniego dla nas. Jeśli mamy skórę suchą, powinien to być peeling delikatny i nawilżający, nie zaleca się wielkich kryształków czy grudek, ponieważ mogą one podrażnić naszą skórę. Podobnie z cerą tłustą, ale jednocześnie delikatna, powinniśmy w takim wypadku wybrać peeling enzymatyczny, który delikatnie oczyści cerę i pozostawi ją gładką i jedwabistą w dotyku. Możemy wybrać z naprawdę bardzo bogatej oferty, wystarczy tylko rozpoznać rodzaj swojej cery i jej potrzeby. Jedynie dzięki temu będziemy mogli prawidłowo dobrać kosmetyk do naszej twarzy, a jest to przecież najważniejsze. Peeling robimy raz albo dwa razy w tygodniu. Cudownie oczyszcza i poprawia wygląd naszej skóry. Taki peeling powinien być nieodłącznym elementem pielęgnacji naszej skóry.