Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Opalanie się w solarium

Wiele kobiet opala się przez cały rok, chociaż słońce i jego zbawienne dla nas działanie pojawia się tylko na trzy miesiące w roku. Jest to możliwe oczywiście za sprawą istnienia solariów. Kobiety zachwyciły się tym sposobem opalania się. Wystarczy kilka minut, regularne wizyty, które niewiele kosztują i kobieta czuje się atrakcyjna, bo jej skóra jest piękna i opalona. Ale jak zawsze są także skutki uboczne. Czasami można trafić na zepsute lampy i po prostu się poparzyć. Poza tym nie wiemy do końca jakie negatywne skutki powoduje w naszym ciele lampa solaryjna, ale można się spodziewać, że nie jest to nic dobrego, bo w końcu poddajemy się promieniowaniu. Dlatego czasami lepiej zrezygnować z opalenizny na rzecz swojego zdrowia. Poza tym często z solarium przesadzamy i zaczynamy wyglądać jak pomarańczowe i brązowe stwory, które niestety nie są ani trochę atrakcyjne. Dlatego, zanim zdecydujemy się na solarium, lepiej się dobrze zastanówmy.