Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Nie umiemy się malować

Maluje się prawie każda kobieta, wyjątków jest naprawdę niewiele. Ale problem tkwi w tym, że nie bardzo umiemy się malować. Można jednak to zmienić. Jeśli chcemy się sprawa poważnie zainteresować, możemy udać się do wizażystki czy kosmetyczki, która makijażami się zajmuje i trochę się od niej nauczyć. Bardzo przydatne są także kursy, które zazwyczaj trwają dość krótko, ale możemy na nich naprawdę wiele skorzystać. Ostatnim sposobem jest oczywiście podpatrywanie różnych rodzajów makijaży u gwiazd popkultury oraz oglądanie programów telewizyjnych dla kobiet. Niemal w każdym z nich znajdziemy jakąś lekcję makijażu. Musimy się dowiedzieć, jakie kolory i odcienie nam pasują, w jaki sposób nakładać puder, jak dobrać szminkę i jak szybko i skutecznie poprawić swój makijaż na przyjęciu. Jeśli wybierzemy jedno z tych źródeł albo też zainteresujemy się nimi wszystkimi, to na pewno uda nam się poprawić nasze umiejętności. Potem jeszcze tylko kupno odpowiednich kosmetyków i pędzelków i będziemy wyglądać przepięknie.