Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Nie opalaj się bez ochrony

W szaleństwie letnich dni, łatwo zapomnieć o zdrowiu i bezpieczeństwie. Gdy dostajemy wreszcie urlop czujemy się wolni i nie chcemy, by cokolwiek krępowało nam ruchy. Jednak nie możemy pamiętać o bardzo ważnych zagadnieniach związanych z opalaniem się. W końcu większość z nas latem wyrusza nad morze, żeby popływać i zdobyć piękną brązową opaleniznę. Opalić się jest łatwo, nawet na ciemnobrązowy kolor, trudniej jest, gdy skóra zaczyna schodzić z naszego ciała całymi płatami, wtedy pojawia się problem, z którym naprawdę trudno sobie poradzić. Dlatego znacznie lepiej jest zapobiegać powstawaniu takich sytuacji niż potem je leczyć. Dlatego bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniej ochrony. Nie jest to zbyt skomplikowane i wymaga wydawania zbyt wielu pieniędzy, dlatego na pewno warto się na coś takiego zdecydować. Chodzi oczywiście o dobre kremy z wysokimi filtrami, które niezawodnie chronią naszą skórę przed poparzeniem.