Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Jak używać pudru?

Każda kobieta ma w swojej kosmetyczce jakiś puder. Ale właśnie niestety najczęściej wybieramy „jakiś tam” puder, zamiast zdecydować się na coś, co będzie pasowało do naszego rodzaju cery i makijażu, jaki chcemy wykonać. Puder nie jest kosmetykiem, który można ot tak nałożyć na swoją twarz. Jest to bardzo delikatny specyfik, który wymaga szczególnego traktowania. Najpierw trzeba do dobrać do koloru i rodzaju naszej skóry. Są różne rodzaje pudru, raczej nie wybierajmy tych świecących, które odbijają światło, bo nie będziemy potrafiły go odpowiednio nałożyć. Jeśli już uda nam się coś dobrać, a zawsze można skorzystać z porady kosmetyczki, to trzeba jeszcze wiedzieć ile pudru trzeba nałożyć, a z tym zawsze mamy pewne problemy. Trzeba pamiętać, że nie nakładamy go dużo, bo to sprawia, że wyglądamy nienaturalnie, a poza tym puder wydobywa na światło dziennie nasze włoski, które każda kobieta ma na twarzy.