Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Gimnastyka potrzebna

Patrzysz w lustro i ciągle się sobie nie podobasz? Myślisz, co by tu zmienić, tylko brak ci wytrwałości w tym, co robisz? Nie przejmuj się nie jesteś sama. Wiele jest kobiet, którym własna sylwetka i ciało się nie podoba. Oczywiście można to zmienić i iść do chirurga plastycznego, on z pewnością poradzi sobie z naszymi problemami. Nie wiem czy którejś z Pań taka chirurgiczna metamorfoza w tydzień przeniesie tyle uśmiechu, co tym, które sama zapracują na piękny wygląd. Metamorfoza w tydzień by zgubić kilka kilogramów, bądź, choć trochę popracować nad swoja kondycją jest świetnym pomysłem. Pewnie wiele razy zabierałyście się do ćwiczeń i nigdy się nie udawało, to wszystko kwestia silnej woli. Jeżeli nie umiecie ćwiczyć same to zapiszcie się na aerobik. Naprawdę świetna zabawa a przy tym ile pożytecznych rzeczy. Spalicie trochę kalorii, przy okazji zgubi się kila kilogramów, albo sama frajda ćwiczenia daje dużo lepsze samopoczucie. Sport wyzwala w nas hormony szczęścia i przez to czujemy się lepiej. Metamorfoza w tydzień razem z gimnastyką to świetny pomysł na poprawę humoru.