Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Gdzie kupować złote kolczyki?

Każda kobieta kocha biżuterie. To ponadczasowy dodatek, który stanowi doskonałe uzupełnienie każdej kreacji. Pamiętajmy głównie o tym, że kolczyki mają nas zdobić. Ich nadmiar może dać efekt odwrotny od zamierzonego. Nadmierna ilość kolczyków w uszach może dawać karykaturalny wygląd. Dobrze dopasowany kolczyk może nawet nieco zmienić odbiór proporcji naszej twarzy. Przy twarzy owalnej dobrze jest zdecydować się na kanciaste kolczyki. Przy twarzy trójkątnej najlepiej będą wyglądać krótkie kolczyki, przy kwadratowej okrągłe. Warto również nadmienić, że przy złotej biżuterii jak na przykład kolczyki złote ważne jest to w jakim sklepie je kupujemy. Sklep powinien cieszyć się dobrą renomą, powinien być sprawdzony. Każdy bowiem chce mieć pewność, że płaci faktycznie za to co dostaje. Złote kolczyki ze sprawdzonego źródła powinny być oferowane w próbie 33 i 585. Najlepiej więc kolczyki kupować u jubilera. Oryginalnie wykonane będą z całą pewnością ciekawym rozwiązaniem na tle sieciowych produktów.