Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Czy rzeczywiście jest szkodliwe?

Opalanie jest nierozerwalnie związane z porą wakacyjną i oczywiście z pobytem nad morzem. Większość z nas w tym właśnie czasie pakuje swoje manatki i rusza na podbój Bałtyku. I chociaż ścisk jest ogromny i tracimy tam mnóstwo pieniędzy, to i tak chętnie się tam wybieramy, żeby się trochę poopalać. Najbardziej lubią to kobiety, ale niestety trzeba wspomnieć także o zagrożeniach, jakie z opalania płyną. Niestety, prawdą jest, że przez opalanie, nasza skóra szybciej się starzeje. I chociaż czujemy się piękne przez jakiś czas, gdy nosimy wspaniałą brązową opaleniznę, to może się okazać, że zaraz po trzydziestce, nasza skóra będzie już tak zniszczona i pomarszczona, że nic nie będziemy mogły z nią już zrobić. Dlatego też, nawet, jeśli sprawia nam to wielką przyjemność, należy opalać się z umiarem i unikać poparzeń stosując podstawowe przepisy dotyczące opalania. Dzięki temu będziemy cieszyć się zdrową, piękną i młodo wyglądającą skórą. Na pewno warto się o to postarać, by osiągnąć optymalne efekty.