Za dużo makijażu na twarzy

Makijaż jest po to, żeby nieco poprawić wygląd każdej kobiety. Wiadomo, że każda z nas ma jakieś niedoskonałości, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. Więcej »

Uroda lalki Barbie

Długie nogi, szczupła talia, odpowiedni wzrost, duży biust, długie blond włosy. Tak w skrócie można opisać kobietę, która ma urodę lalki Barbie. Więcej »

 

Co twarz mówi o nas

Powstały już specjalne książki, które niby uczą nas w jaki sposób odczytywać charakter człowieka z jego twarzy. Niestety nie zawsze jest to prawda, ale czasami może stanowić świetną zabawę. Rzeczywiście jest coś takiego w naszej twarzy, że pokazuje w pewnym stopniu to, jacy jesteśmy. I to nie z powodu uśmiechu czy łez. Same rysy twarzy wiele mogą o nas powiedzieć. Jednak bardzo łatwo się pomylić. Dlatego nie warto brać całej teorii absolutnie na poważnie. Dzięki temu możemy uniknąć wielu nieporozumień. Nie warto także odrzucać jakiejś przyjaźni z powodu wyglądu twarzy. Teoretycznie mówi się, że jeśli ktoś ma wąskie usta, to jest niezwykle zawistny i złośliwy. Ogromne oczy oznaczają wielkie dobro. Spojrzenie także wiele o nas mówi, możemy śmiać się ustami, ale nasze oczy nadal będą wyglądały niezwykle smutno. Nasza twarz może o nas wiele powiedzieć. Jeśli pojawiają się na niej zmarszczki czy inne defekty, to o czymś zazwyczaj nam mówią. Ale mówi sam wyraz twarzy. Niektóre są bardzo smutne, inne wiecznie się śmieją.